Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.
Home » Si Behet » Mode » Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

Të gjerë, të ngushtë, të zinj apo me ngjyra : zbuloni tendencat e pranverës për veshjen më femërore në garderobën tonë..

 

Ndoshta dimri ende ka diçka për të thënë. Por ne jemi shumë të gatshëm të zbulojmë veten tonë dhe të lejojmë që ajri i pranverës të ndriçojë shpirtrat dhe rrobat tona.
Pra, braktisni pantallonat për ditët e ftohta dhe me shi, dhe përqendrohuni te fundet.
Më në fund, këmbët marrin lirinë e tyre dhe e bëjnë atë me hijeshi dhe qetësi.

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

 

 

Këtu janë disa ide për të marrë frymëzim dhe për ta lënë veten të josheni nga sesionet e blerjeve.

 

Nëse propozimet duan funde të gjatë deri në gju dhe më gjerë. Ne nuk i braktisim fundet që i përshtaten çdo rasti. Ditë e natë, për zyrën apo për një pije me miq. Si zakonisht, ideja është që të argëtohemi.: Moda është në thelb një lojë, mjafton të dini se si të visheni me ironi dhe shije të mirë.
E domosdoshme: duhet ta pranojmë se ne të gjithë i pëlqejmë fundet e ngushta që na bëjnë të dukemi super sexy dhe të thjeshta njëkohësisht.
Vetëm mbi gjunjë është madhësia e duhur, e përsosur për të rejat si dhe për ato që kanë kaluar pak moshën.
E zeza është një klasike, e kombinuar me këmisha ose t-shirt të bardhë është ideale për çdolloj situate: Me atlete do të na japë një ajër informal, me dekolte do dukemi absolutisht rrëzëllitëse.

 

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

 

Ne gjithashtu pëlqejmë idenë e ndarjes midis ngjyrave klasike për sezonin :

Gjithmonë shumë e kuqe, e cila është menjëherë modë e lartë, por edhe blu dhe beige, pse jo. Gjëja më e rëndësishme është t’i kombinosh.: Një triko e vogël do të japë një dukje klasike që askush nuk është i gatshëm të heqë dorë. Paqëndrueshmëria: edhe fundet me skaje janë një lider me sukses të vazhdueshëm.
Të shkurtër ose të gjatë deri në fund të këmbëve. Gjëja e rëndësishme është se ato janë të lehta dhe të pakapshme. Të përshtatshme edhe për të nxehtin përvëlues.
Në qoftë se ne duam të veshim një fund të gjatë me lule. Asgjë më të mirë se sa për të kombinuar atë me një këmishë që lë supet e saj të zhveshur. Por në qoftë se na pëlqen një look ton bon, gjatësia mund të jetë deri në gju. Dhe në këtë rast një palë taka do të ishin të përsosura.

 

Për shumë të reja që guxojnë pa frikë për të ekspozuar celulitin. Fundet e gjera me skaje shumë të shkurtër janë të përsosur. Por në këtë rast atletet do të jenë në krye.

 

 

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

 


Të përjetshëm: fundet me skaje na kujtojnë filmat e viteve ’60.


Në fakt, ata janë praktike, të lehtë, dhe na japin gaz dhe humor të mirë. Pavarësisht nëse janë ngjyrat pastel ose me ngjyre. Rrobat e rrumbullakëta menjëherë i veshim, pa kërkuar shumë gjëra të tjera.

 

Në këtë rast u thoni po ngjyrave.

Nëse ju doni të bërë përshtypje te mysafirët për një mbrëmje me një veshje nga thjeshtësia e rafinuar. Zgjedhim një fund të zi me skaje dhe mund ta kombinojmë me sandale..: Do të jemi perfekte dhe nuk duhet të habitemi nëse shumë njerëz na kërkojnë selfie për t’i postuar në profilin e tyre.

 

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

 

 

Të pakapshme : fundet tyl janë super femërore dhe të përsosur për pranverë.

 

Materiali, i lidhur kështu me momentet e bukura të jetës tonë, na jep mundësinë për të gjitha rastet.

 

I bardhë i kombinuar me një t-shirt të përputhur dhe të zbukuruar me bijoux të rëndësishëm dhe dekore. Kjo do të jetë një veshje e përkryer për një party apo për t’u ndjerë super femërore edhe në qytet.

Të ngjyrosura në hije pastel, ndoshta të kombinuara me një xhaketë lëkure apo xhami. Do të na japin një ajër të lehtë dhe pak të hijshëm.

Këpucët i kombinoni me pjesën e sipërme ose xhaketën dhe do të jeni perfekte, pa shumë përpjekje dhe pa shumë buxhet.

 

Tendenca pranverore per funde. Ri-Kthim ne dekadat e meparshme.

 

  
        
          

Komentoni