Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.
Home » Fillimi » Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Përbërësit : 

  • 2 Filxhane caji me miell farina (fryhet vete)
  • 1 Filxhan caji nutella
  • 2 Veze
  • 1 vanilie

Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Menyra e pergatitjes :

  • Hedhim ne nje tas te gjithe perberesit.
  • I gjeshim me dore dhe i bejme topa te vegjel sa nje arre.
  • I veme ne nje tepsi me leter vaji dhe i pjekim ne 180 grade per 10-12 minuta.
  • Lerini te ftohen pak dhe shijojini..

Ju befshin mire!

  
        
          

Komentoni