Me te rejat

Home » Fillimi » Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Përbërësit : 

 • 2 Filxhane caji me miell farina (fryhet vete)
 • 1 Filxhan caji nutella
 • 2 Veze
 • 1 vanilie

Biskota me nutella te thjeshta dhe te shijshme.

Menyra e pergatitjes :

 • Hedhim ne nje tas te gjithe perberesit.
 • I gjeshim me dore dhe i bejme topa te vegjel sa nje arre.
 • I veme ne nje tepsi me leter vaji dhe i pjekim ne 180 grade per 10-12 minuta.
 • Lerini te ftohen pak dhe shijojini..

Ju befshin mire!

SHARE WITH FRIENDS:  
        
          

Komentoni

 • Kalendar

  January 2018
  M T W T F S S
  « Dec   Feb »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com