Me te rejat

Home » Art » Muzike » Shqip » Bloody ft Nita Rechi – T’kom Jet (teksti)

Bloody ft Nita Rechi – T’kom Jet (teksti)

Nita Rechi:

Se t gjitha un ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Te dua vertet

Bloody:

Zemra gjeti qka don
Se kom gjithqka un me to
Nuk du me ni per tjera
Se vetem per ty un kom koh,
Nese nuk jena bashk thatsin
Aper e ndjej
Veq 1 fjal e jotja
Mbon qe boten mbrapsht ta kthej

Mkompleton kejt qa du
Me mjafton kur je me mu
Se sma nin mu mu per tjera
Je gjithqka qe kom kerku
Ty sta nin qa thojn per mu
Se ka kjo bot plot hejtera

Nita Rechi:

Zemer me mjafton ti
Zemer me mjafton ti ouu
Se te gjithat ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Te dua vertet 2

Bloody:

Dashnija sdon veq fjal
Dashnija don dhe vepra
Tut dasht kurr sjom nal
Se me ty kejt ja vlejka
Me ty gjithqka lulzon
Me ty kurgjo so that
Dashnin qe ty ta jap
Osht dyfish emer prap

Mkompleton kejt qa du
Me mjafton kur je me mu
Se sma nin mu mu per tjera
Je gjithqka qe kom kerku
Ty sta nin qa thojn per mu
Se ka kjo bot plot hejtera

Nita Rechi:

Zemer me mjafton ti
Zemer me mjafton ti ouu
Se te gjithat ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Te dua vertet

SHARE WITH FRIENDS:  
        
          

Komentoni

 • Kalendar

  December 2017
  M T W T F S S
  « Nov   Jan »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com