Home » Si Behet » Teknologji » Loja me e bukur dhe terheqese per smartphone. Duhet ta shkarkoni…

Loja me e bukur dhe terheqese per smartphone. Duhet ta shkarkoni…

Nese jeni dashamires te lojerave zbavitese ne kemi nje loje te re. Loja ne fjale eshte krijuar nga talenti shqiptar Klendi Goci. Loja quhet Blitex.  Qe te mesoni se si luhet kjo loje ju mund te shikoni Trailerin ne youtube :

https://youtu.be/8rpJoR_nncw

 

Me poshte keni edhe disa fotografi nga kjo loje.

Loja me e bukur dhe terheqese per smartphone. Duhet ta shkarkoni...

 

Loja me e bukur dhe terheqese per smartphone. Duhet ta shkarkoni...

 

 

 

 

Loja me e bukur dhe terheqese per smartphone. Duhet ta shkarkoni...

 

Keto ishin disa pamje nga loja. Shpresojme qe te ju pelqeje loja dhe ju ftojme qe ta shkarkoni.

Shkarkojeni blitex ketu falas. Nese ju pelqen loja edhe doni qe te mbeshtesni talentin e ri shqiptar Klendi Goci  atehere e vleresoni lojen me 5 yje ne playstore dhe e shperndani me shoket tuaj!!!

Provojeni nuk do te zgjenjeheni!

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş