Ylli ne sirtarin tim... Poezi. Krijime letrare nga artiste
Home » Studenti Online » Dega Gjuhe-Letersi » Ylli ne sirtarin tim… Poezi.

Ylli ne sirtarin tim… Poezi.

Zgjata doren per te kapur nje yll
Desha ta marr dhe ta mbaj
ne sirtarin e endrrave te mia.
Desha ta fsheh ate.

Ylli ne sirtarin tim... Poezi. Krijime letrare nga artiste

U gabova me iluzionin tim.
Ajo ishte dicka e pamundur.
Nuk qava, as nuk u deshperova.
Thjesht qesha,
perseri vazhdova te fantazoj.
Keshtu ndjehem me mire.

poezi 

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş