Buke me veze dhe djathe. Mengjesi ideal per te gjithe moshat.
Home » Si Behet » Receta gatimi » Buke me veze dhe djathe. Mengjesi ideal per te gjithe moshat.

Buke me veze dhe djathe. Mengjesi ideal per te gjithe moshat.

Buke me veze dhe djathe. Mengjesi ideal per te gjithe moshat.

 Perberesit :

  • 3-4 veze
  • Pak djathe kackavall i grire
  • 6 feta buke (aq persona sa jeni te llogaritni 2 feta per person)
  • Vaj

Pergatitja :

  • Vendosni nje tigan me vaj ne zjarr.
  • Rrihni vezet ne nje ene te thelle.
  • Pastaj ne to shtoni edhe djathin e grire dhe rrihini mire.
  • Merrni fetet e bukeve dhe lyejini me veze ne te dyja anet.
  • Verini ne tigan te skuqen mire nga te dyja anet.
  • Hiqini dhe hajini pa u ftohur.

Buke me veze dhe djathe. Mengjesi ideal per te gjithe moshat.

Mengjesi juaj eshte gati.
Ju befte mire!

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş