Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht...
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht…

Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht…

Te thyesh rregullat e vendeve rutine te te berit seks, eshte dashuri me vete. 

Eshte e lodhshme te presesh gjithnje mbremjen per te perfunduar ne krevat. Dihet tashme se seksi shijon me shume ne nje vend te rehatshem, por a keni guxuar ndonjehere ta shijoni ate edhe ne vende jo fort te rehatshme. Ne fund te fundit rendesi ka te shijosh partnerin tend ne maksimum.

Sot kemi vendosur te ju japim disa sugjerime sic jane :


Eksperimentoni :

Jepini gjalleri jetes ne cift. Po beheni gati per te dale nje gjiro me ate. Behu pak vone dhe kaloni pak caste te kendshme me njeri tjetrin. OSe nese jeni duke dale per vrap. Ndolojeni hovin dhe shijoni pak nga trupi i njeri tjetrit. Te nisesh gjithnje per te bere dicka, nuk do te thote gjithmone ti dalesh ne krye asaj.

Imprivizoni dicka :

A nuk do te ishte kendshem te kalonit naten ne qiell te hapur. Thjeshte sigurohuni qe te mos u prishet privatesia. Ose mund te improvizoni nje tende ku te kete vend per dy…..

Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht...

Nje mbremje ne pishine :

Pishina e hapur dhe e paster eshte zgjedhje perfekte. (Sigurohuni mos te jepni shfaqje per njerezit perreth).

Ne makine :

Kush nuk ka bere seks te pakten njehere ne makine. Te gjithe padiskutim, (sidomos ne moshe te re). Gjithesi duhet pranuar se te shijon pa mase.

Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht...

 

Ne reren e detit :

Mos ta mohojme kot qe femrat nuk e enderrojne nje moment te tille. Eshte shume romantike dhe e ndjere. Te perfundosh duke ndjere njeri tjetrin mbi reren e detit. Nese do te ishte mbremje e kthjellet, atehere me mire te mos shtojme asnje fjale me shume. 🙂


Kuzhina 
:

Je duke gatuar? Bej pushim dhe perfshi edhe te dashurin tend ne nje takim hot, te arratisesh mes eneve dhe kavanozeve, te besh dashuri ne kuzhine do te jete elektrizuese.

Ne shtepi, por .. :

Mund te zini ndonje vend te favorshem, ose ndonje vend qe doni te shuani kuriozitetin. Mjafton te ndiheni mire dhe ta kujtoni ate vend si nje eksperience te lezetshme.

Rizbuloni deshirat seksuale ne keto vende ndryshe nga zakonisht...

  
        
          

Komentoni