Nje parfum per cdo shenje horoskopi. Cili eshte i juaji?
Home » Si Behet » Mode » Nje parfum per cdo shenje horoskopi. Cili eshte i juaji?

Nje parfum per cdo shenje horoskopi. Cili eshte i juaji?

Ndoshta deri me sot akoma nuk e keni gjetur parfumin e duhur. Mbase iu ka ndodhur te provoni shume aroma e akoma nuk ju ka ngelur nje ne mendje. Nese do pyesnit nje estetist sigurisht qe do ju rekomandoje dicka qe ju shkon me karakterin. Nderkohe qe ne zgjodhem te iu rekomandojme dicka qe i pershtatet shenjes suaj te horoskopit.

Dashi, dinamikja :

Pergjithesisht ata qe jane dashi jane shume dinamike. Iu pelqen te udheheqin, Shpesh gjenden ne krye te te tjereve. Jane sharmante dhe provokuese. Aroma thumbuese e Guccit do ishte zgjedhje perfekte. Ose edhe Gucci BCili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Demi, embelsia :

Ata qe i perkasin kesaj shenje jane te embel. Brishtesia e tyre detyrimisht merr vemendje. Pelqejne te vishen me klass dhe partneret i zgjedhin ne baze te veshjes qe perdorin. Parfumi qe iu shkon : Muse Le Rouge, ESTEE LAUDER

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Binjaket, Ironiket :

Zakonisht kush eshte shenja e binjakeve jane ironike. Nuk binden lehte dhe nuk marrin gjerat seriozisht. Nderkohe qe kemi te bejme me tipa egoiste. Jane ata qe e duan perfekte veten e tyre. Parfumi qe iu shkon : Jour d’Hermès Gardenia, HERMES

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Gaforrja, te turpshmit :

Pervec se te turpshem jane shume te dashur. Ata iu perkushtohen teresisht partnereve te tyre. Nuk i japin rendesi vetes sa i japin jetes ne cift. Parfumi i duhur per ta : My Burberry, BURBERRY

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Luani, Pasionistet :

Persona te pasionuar. Femrat jane luanesha te verteta. Nuk ja pertojne te jene ne kerkim te partnerit. E permbushin egone  tyre ne cdo menyre te mundshme. Jane te kenaqur me veten dhe me jeten qe bejne. Parfumi ideal per ta : Black Opium, YVES SAINT LAURENT

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence

Virgjeresha , modestet :

Jane tipa shume te qete. Mbi te gjitha tregohen modest per vlerat qe kane. Nuk zgjedhin aksesor qe terheqin vemendje. Parfumi qe iu shkon eshte : La Vie Est Belle Intense, LANCOME.

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence

Peshorja, Sensualet :

Femer me gjithe kuptimin e fjales. Nje shenje e adhurueshme, sensuale dhe sociale. Parfumi qe iu shkon: Armani Code Satin, GIORGIO ARMANI

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence

Akrepi, enigmatiket :

Nuk ju pelqen te tregojne shume per veten. Rrine te qete e te heshtur. Zakonisht femrat jane me shume te konservuara per veten. Atyre iu pershtatet si parfum : Mesmerising Oudh Accord & Gold, MOLTON BROWN

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Shigjetari, Egoistet :

Asgje nuk eshte me e rendesishme se egoja e tyre. Mbi gjithcka duhet te qendrojne ata. Jane edhe te paqendrueshme dhe plot egoizem. Parfumi qe iu shkon : Illicit, JIMMY CHOO

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Bricjapi, seriozet :

Serioze shume te vendosur. Nuk e mendojne dy here nje vendim. E kane mendjen e ndare ne cfare duan dhe ju duhet. Ata flasin shkurt. Femrat jane nena shembull. Parfumi qe iu shkon : Musk Eau de Toilette Spray, KIEHL’S

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Ujori, vendimtaret :

Te paparashikueshem. Jane edhe shume kokeforte. Nuk duan te tjeret te nderhyjne ne zgjedhjet qe bejne. Jane te qete por te prere. Parfumi qe iu  shkon  : Chance Eau Vive, CHANEL

Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

Peshqit, te dobetit :

Karakterizohen nga pasiguaria. Jane te turpshem dhe te ndrojtur. Mund te skuqen ne fytyre edhe prej komplimentave. Parfumi qe iu shkon : Blossoming Honeysuckle & White Tea, MOLTON BROWN
Cili parfum i pershtatet cdo shenje horoskopi. Mode dhe tendence parfumi

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş