Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.
Home » Si Behet » Receta gatimi » Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Sallate me shalqi dhe kastravec.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Perberesit :

  1. 3 Feta shalqi 
  2. 100 Gram djathe
  3. Pak uthull
  4. 1 kastravec

Pergatitja :

  1. Presim ne copeza shalqirin dhe kastravecin.
  2. I hedhim ne nje tas dhe i perziejme me njeri tjetrin.
  3. Thermojme djathin dhe e hedhim siper tyre.
  4. Ju shtojme pak uthull dhe e perziejme me nje luge.
  5. Eshte gati ta sherbeni.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Ju Befte Mire!!

  
        
          

Komentoni