Me te rejat

Home » Si Behet » Receta gatimi » Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Sallate me shalqi dhe kastravec.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Perberesit :

 1. 3 Feta shalqi 
 2. 100 Gram djathe
 3. Pak uthull
 4. 1 kastravec

Pergatitja :

 1. Presim ne copeza shalqirin dhe kastravecin.
 2. I hedhim ne nje tas dhe i perziejme me njeri tjetrin.
 3. Thermojme djathin dhe e hedhim siper tyre.
 4. Ju shtojme pak uthull dhe e perziejme me nje luge.
 5. Eshte gati ta sherbeni.

Sallate verore me shalqi dhe kastravec. Receta gatimi.

Ju Befte Mire!!

SHARE WITH FRIENDS:  
        
          

Komentoni

 • Kalendar

  June 2017
  M T W T F S S
  « May   Jul »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com