Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. menyra e pergatitjes Lajthi
Home » Si Behet » Receta gatimi » Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke.

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke.

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke.

Per Pashke nuk ka shume lloje embelsirash tradicionale. Por ju mund te krijoni dicka te shijshme dhe te bukur per vete dhe familjen tuaj. Nese keni pare neper markete ka shume lloje vezesh prej cokollate qe shiten. Ju nuk keni nevoje ti blini ato sepse mund ti beni vete. Eshte shume e thjeshte dhe nuk ju merr shume kohe.

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. menyra e pergatitjes Lajthi

Cfare ju nevojitet :

 • Cokollata juaj e preferuar
 • Qumesht
 • Lajthi
 • Levozhga vezesh

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. menyra e pergatitjes LajthiMenyra e pergatitjes :

 1. Si fillim ju duhet te shpini vezen ne dy majet.
 2. Mos e hapni shume por vetem aq sa te dale veza.
 3. Lajeni levozhgend dhe lereni te kulloje.
 4. Shkrini ne banjo mari cokollaten.
 5. Lereni ta nxjerre pak nxehetesine.
 6. Hidhni ne te Lajthite.
 7. Mbushni ne kete menyre levozhgat.
 8. !(Njeren vrime mbylleni me leter kuzhine ose leter alumin).
 9. Lereni vezen ne kembe ne frigorifer. (Ne ftohje jo ne ngrirje).
 10. Pas dy oresh cokollata do kete ngrire.
 11. Thyejeni levozhgen me kujdes dhe pastroni cokollaten.
 12. Mund ti zbukuroni vezet prej cokollate me ndonje lloj fjongoje, ose me sheqerka elastike.

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. menyra e pergatitjes Lajthi

Shijojini dhe Gezuar Pashket!

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş