Sallate me veze te ziera dhe patate. Receta gatimi.
Home » Si Behet » Receta gatimi » Sallate me veze te ziera dhe patate. Receta gatimi.

Sallate me veze te ziera dhe patate. Receta gatimi.

Sallate me veze te ziera dhe patate. Receta gatimi.

Perberesit :

 • 3-4 patate
 • 3 veze
 • 1 kuti bizele
 • 1 limon
 • 5-6 luge majoneze
 • Kripe

Sallate me veze te ziera dhe patate. Receta gatimi.

Pergatitja :

 • Patatet i presim ne kube jo shume te vegjel dhe i veme te ziejne.
 • Gjithashtu veme te ziejne edhe vezet.
 • Kur te jene zier patatet i kullojme dhe i leme te ftohen.
 • Gjithashtu edhe vezet i heqim nga zjarri, i qerojme dhe i leme te ftohen.
 • Kur te ftohen i presim vezet ne kube.
 • I perziejme me patatet dhe bezelet ne nje kupe sallatash.
 • Siper ju shtojme edhe lengun e limonit.
 • Para se ta sherbeni vini mbi to edhe majonezen.
 • {Bizelet mund ti shtoni ose jo, eshte me deshire}

JU BEFTE MIRE!

 

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş