Besa - Kokeforte (Teksti) Tekste kengesh te reja shqip
Home » Art » Muzike » Shqip » Besa – Kokeforte (Teksti)

Besa – Kokeforte (Teksti)

Besa – Kokeforte   (Teksti)

Besa - Kokeforte (Teksti) Tekste kengesh te reja shqip

Vetëm ty të kam, vetëm ty të kam
Njeriun tim dhe dashurinë…
Nëse të mërzis, unë e bëj për mirë
Mos u nxito, s’e meritoj

Refreni :

A jemi ne gabim
Të dy një rrugë pa kthim?

S’e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s’munda dot, ty të besoj

Unë për ty mbeta njësoj

U pendova prapë
Sepse të kam gjak…përjetësisht në trupin
Të jam dhënë unë ty, me mish e me shpirt
mos u nxito, s’e meritoj

Refreni :

A jemi ne gabim
Të dy një rrugë pa kthim?

S’e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s’munda, dot ty të besoj

S’e di pse të lëndova sonte
Se jam kokëfortë, se jam kokëfortë
Dhe mbaj inat me veten time
që s’munda dot, ty të besoj

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş