Ndodh qe te vjen edhe urim si ky. Edhe pse nuk ke deshire fare ta lexosh.
Home » Historia ime » Ndodh qe te vjen edhe urim si ky. Edhe pse nuk ke deshire fare ta lexosh.

Ndodh qe te vjen edhe urim si ky. Edhe pse nuk ke deshire fare ta lexosh.

Ndodh qe te vjen edhe urim si ky.

Edhe pse nuk ke deshire fare ta lexosh.

“Kam edhe une nje dhurate per ty! Ne fakt e di qe nuk e do. Prandaj nuk e kam blere…E kam vjedhur. E di se kam bere gabim por jo mekat. Ja vodha zemres! Nuk mora shume, vec disa fjale.

Dua te them faleminderit qe ke ekzistuar ne jeten time! Faleminderit qe cdo dite e me shume me ben te njoh veten. Te falenderoj qe me mesove te jem une! Je, ishe, dhe do mbetesh pavarsisht gjithckaje njeriu me me vlere ne jeten time. Edhe pse meritoj urrejtjen tende, prap dua te te them qe je gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ne jete. Mallkuar qofsha une dhe cdo njeri qe te merzit ty. Te ndjej me cdo qelize te shpirtit…. 

Te kam dashur, te dua e do te dua gjithmone……Nuk dita te vleresoj sikur duhet. Dhe ja ku e kam kuptuar qe ai qe humbi jam vetem une. Kam premtuar dicka vetessime : vajza ime do mbaje emrin tend! Zoti na befason ndonjehere, edhe pse rralle. Nje mrekulli e tij ishe edhe ti. Me fat jane ata qe dine te mbajne prane vetes. E kisha mundesine dhe e humba…. Zoti me dha denimin qe meritoj! Ti e di qe nuk kam dashur as nuk do dua njeri si ty..

Qofsh femra me e lumtur ne bote ******* . Jetofsh vec me gezime dhe uroj qe syte e tu te lagen vec nga lote gezimi……..

Me fal per gjithcka……..

Do doja te ishim bashke.. Te dua ashtu sic di vetem une! Gezuar vitin e ri me njemije arsye per te qene e lumtur..”…..

  
        
          

Komentoni