Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.
Home » Si Behet » Mode » Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Kohet e fundit keni vere re se eshte luajtur shume me ngjyrat. Nderkohe qe stilistet me te famshem kane nisur me keshillat e tyre. Ne kete sezon jane shume te modes kepucet me ngjyre te floririt. Nese e keni vene re te gjithe po drejtohen ndaj tyre.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Ne kemi vendosur te u japim ide per modelet me te reja. Por edhe pse jo tu ndihmojme te beni nje zgjedhje te duhur.

Pse kepuce me ngjyre floriri?

  • Lehtesisht te kombinueshme.

Nuk keni pse te shqetesoheni se nuk keni me cfare ti kombinoni. Ngjyra e floririt rrin bukur me te gjitha ngjyrat e tjera.

  • Edhe per pantallona, fund, fustana.

Ku ka me mire qe ti veshesh disa here me rroba te ndryshme. Ata do te duken shume bukur me pantallona mbi kyq. Por edhe me sharmante me fustan te shkurte apo te gjate.

  • Edhe per ne mbremje edhe per ne dreke.

Eshte e vetmja ngjyre qe nuk keni pse te shqetesoheni. Do duket rrezelluese ne dreke dhe terheqese  ne mbremje.

  • Te vecanta dhe tendence.

Sigurisht qe te vishen te gjithe me nje ngjyre eshte e dale mode. Kjo ngjyre do beje diferencen. Sigurisht qe do bini ne sy. Dizenjuesit e quajne ngjyren tendence.

Po u japim disa ide fantastike si te visheni me kepuce ngjyre floriri.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

 

Kepucet ngjyre ari. Tendenca e re, nje gjetje perfekte per mbremjen e fundvitit.

 

  
        
          

Komentoni