Samsung Galaxy Note 4 N910G. Cmimi me i mire per ju. Oferte SPECIALE kamera 1
Home » Si Behet » Telefoni » Samsung Galaxy Note 4 N910G. Cmimi me i mire per ju. Oferte SPECIALE

Samsung Galaxy Note 4 N910G. Cmimi me i mire per ju. Oferte SPECIALE

Samsung Galaxy Note 4 N910G.

Cmimi me i mire per ju. Oferte SPECIALE

Dyqani me te cilin bashkepunojme ne qytetin e Lezhes na ka bere nje oferte speciale per te gjithe ata qe duan nje telefon te ri. Galaxy Note 4 N910G eshte me ekran 5.7 inch dhe memorie 32 Gb.

Nese ju pelqen ky telefon na kontaktoni ne : [email protected]

Ne ju japim nje kod te vecante me te cilin do paraqiteni ne dyqan. Me ane te atij kodi ju do perfitoni nje super cmim.

Samsung Galaxy Note 4. Cmimi me i mire per ju. Oferte SPECIALE kamera

Kjo ndodh vetem ne www.sibehet.com

Tani le te shikojme parametrat e ketij telefoni / smartphone

 1. Modeli : N910G
 2. Permasat : 153.5 x 78.6 x 8.5
 3. Ekrani : 5.7 inch
 4. Karta SIM : Micro-SIM
 5. Frekuencat : 2G / 3G / 4G
 6. Rezolucioni : 1440 x 2560 piksel
 7. Kamera : 16 megapiksel
 8. Selfie Kamera : 3.7 megapiksel
 9. Sistemi operativ : Android OS, v4.4.4
 10. Chipset : Qualcomm Snapdragon 805 Exynos 5433
 11. Procesor : Quad-core 2.7 GHz Krait 450 – Snapdragon 805
 12. Grafika : Adreno 420 (Snapdragon 805)
 13. Memoria baze : 32 Gb
 14. RAM : 3 Gb
 15. Memorie shtese : MicroSD, deri ne 256 GB
 16. WIFI : 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
 17. GPS : PO
 18. JAVA : JO
 19. USB : microUSB v2.0 (MHL 3 TV-out), USB Host
 20. Bateria : Li-Ion 3220 mAh
 21. Pesha : 176 gr
 22. Viti i prodhimit : Shtator 2014

Nese keni nje SmartPhone qe ju pelqen mos u nxitoni. Na pyetni edhe ne. Mund te ju japim nje cmim me te mire se cdo dyqan tjeter. Na tregoni qytetin ku banoni dhe ne ju tregojme bashkepunetorin tone ne qytetin tuaj.

Nese ju keni nje telefon te tille, ndani eksperiencen tuaj me ne. Lini mesazhin tuaj. Keshtu ndihmoni edhe te tjeret qe ta dine se cfare po blejne.

Na tregoni qytetin ku jetoni. Ne ju dergojme ne dyqanin e qytetit tuaj, dhe ju e blini ate me nje cmim te ndryshem. Mjafton qe te referoheni qe jeni nga www.sibehet.com.

Na ndiqni ne :

Facebook : www.facebook.com/sibehet

Instagram : www.instagram.com/sibehet

Mund te perfitoni nga oferta online duke na ndjekur ne rrjetet sociale. Mjafton te beni Like faqes ne Facebook apo Instagram dhe cdo njoftim i ri del edhe ne murin tuaj.

  
        
          

Komentoni