Parametrat e Samsung J5 10F Dual Sim. Ulje cmimesh ne qytetin tuaj. oferta
Home » Si Behet » Telefoni » Parametrat e Samsung J5 10F Dual Sim. Ulje cmimesh ne qytetin tuaj.

Parametrat e Samsung J5 10F Dual Sim. Ulje cmimesh ne qytetin tuaj.

Parametrat e Samsung J5 10F Dual Sim

Parametrat e Samsung J5 10F Dual Sim. Ulje cmimesh ne qytetin tuaj. oferta

Ulje cmimesh dhe oferta ne qytetin tuaj.

Telefoni Samsung J5 10F Dual Sim (me dy karta) ka sistem operativ ANDROID. Eshte prodhim i leshuar ne treg ne mars te vitit 2016. Me nje memorie te kenaqshme prej 16 Gb dhe me mundesi te shkoje deri ne 256 Gb. Kamera e mrekullueshme 13 Mp.

 1. Permasat : 145.8 x 72.3 x 8.1
 2. Chipset : Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
 3. Procesor : Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
 4. Grafika : Adreno 306
 5. Memorie : 16 Gb (mundesi per ta shtuar deri ne 256 Gb)
 6. RAM : 2 Gb
 7. Kamera : 13 Mp (Led Flash, autofokus)
 8. Selfie Kamera : 5 Mp (Led flash)
 9. Wifi : 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 10. Bluetooth : Po
 11. GPS : Po
 12. Radio Fm : Po
 13. USB : Po
 14. Bateria : Li-Ion 3100 mAh
 15. Pesha : 159 gr

Nese keni nje SmartPhone qe ju pelqen mos u nxitoni. Na pyetni edhe ne. Mund te ju japim nje cmim me te mire se cdo dyqan tjeter. Na tregoni qytetin ku banoni dhe ne ju tregojme bashkepunetorin tone ne qytetin tuaj.

Nese ju keni nje telefon te tille, ndani eksperiencen tuaj me ne. Lini mesazhin tuaj. Keshtu ndihmoni edhe te tjeret qe ta dine se cfare po blejne.

Na tregoni qytetin ku jetoni. Ne ju dergojme ne dyqanin e qytetit tuaj, dhe ju e blini ate me nje cmim te ndryshem. Mjafton qe te referoheni qe jeni nga www.sibehet.com.

Na ndiqni ne :

Facebook : www.facebook.com/sibehet

Instagram : www.instagram.com/sibehet

Mund te perfitoni nga oferta online duke na ndjekur ne rrjetet sociale. Mjafton te beni Like faqes ne Facebook apo Instagram dhe cdo njoftim i ri del edhe ne murin tuaj.

  
        
          

Komentoni