Huawei G 740-L00. Telefon i mire per perdorim, dhe per cmim. Na thoni qytetin ku jetoni. Ne ju japim nje kod te vecante.Ju vizitoni dyqanin. Oferta
Home » Si Behet » Telefoni » Huawei G 740-L00. Telefon i mire per perdorim, dhe per cmim

Huawei G 740-L00. Telefon i mire per perdorim, dhe per cmim

Huawei G 740-L00.

Telefon i mire per perdorim, dhe per cmim.

Nje nder modelet qe Huawei ka hedhur ne treg eshte edhe G740 apo sic njihet edhe me kodet :  Huawei Ascend G740-L00, Ascend G740 4G LTE

 1. Model : G 740-L00
 2. Frekuenca : GSM / HSPA / LTE
 3. Viti i prodhimit : 2013
 4. Pesha : 150 Gr
 5. Ekrani : 5 Inch
 6. Permasat : 139.5 x 71.5 x 9.3
 7. Chipset : 32bit – Qualcomm Snapdragon 400 MSM8930
 8. Procesor : 1.2Ghz Dual-Core Krait 200
 9. Grafika : Qualcomm Adreno 305
 10. Ram : 1 Gb
 11. Memorie : 8 Gb (Mundesia deri ne 32 Gb me MicroSD)
 12. Rezolucioni : 720×1280
 13. Sistemi operativ : ANDROID
 14. Kamera : 8 Megapiksel
 15. Selfie Kamera : 1 Megapiksel
 16. Radio FM : Po
 17. Bluetooth : Po
 18. WIFI : 802.11 b/g/n
 19. Java : Po
 20. Bateria : Lithium ion 2400 mAh

Sic e shikoni telefoni ka parametra mjaft te mira. Pervec te tjerave qe permendem me lart ka edhe disa gjera te tjera qemund te ju interesojne. Psh nder te tjera perfshihet edhe HotSpoti qe ofron. Autonomia e baterise : 500 ore (Llogaritet kur nuk perdoret telefoni), ndersa kur ju flisni llogaritet te mbaje deri ne 3 ore.

Nese keni nje SmartPhone qe ju pelqen mos u nxitoni. Na pyetni edhe ne. Mund te ju japim nje cmim me te mire se cdo dyqan tjeter. Na tregoni qytetin ku banoni dhe ne ju tregojme bashkepunetorin tone ne qytetin tuaj.

Huawei G 740-L00. Telefon i mire per perdorim, dhe per cmim. Na thoni qytetin ku jetoni. Ne ju japim nje kod te vecante.Ju vizitoni dyqanin. Oferta per ju.

Nese ju keni nje telefon te tille, ndani eksperiencen tuaj me ne. Lini mesazhin tuaj. Keshtu ndihmoni edhe te tjeret qe ta dine se cfare po blejne.

Na tregoni qytetin ku jetoni. Ne ju dergojme ne dyqanin e qytetit tuaj, dhe ju e blini ate me nje cmim te ndryshem. Mjafton qe te referoheni qe jeni nga www.sibehet.com.

Na ndiqni ne :

Facebook : www.facebook.com/sibehet

Instagram : www.instagram.com/sibehet

Mund te perfitoni nga oferta online duke na ndjekur ne rrjetet sociale. Mjafton te beni Like faqes ne Facebook apo Instagram dhe cdo njoftim i ri del edhe ne murin tuaj.

 

 

  
        
          

Komentoni