Tablet Huawei Mediapad t1-701u kamera ekran
Home » Si Behet » Telefoni » Tablet Huawei Mediapad t1-701u. Oferta me cmime speciale.

Tablet Huawei Mediapad t1-701u. Oferta me cmime speciale.

Tablet Huawei Mediapad t1-701u

Tablet Huawei Mediapad t1-701u kamera ekran Oferta me cmime speciale.

Tablet i thjeshte per perdorim te perditshem. I bukur dhe i thjeshte, me ekran 7 inch, dy kamera te perfshira (nje per selfie apo komunikim skype). Sistem operativ ANDROID. Pershtatet lehet me shume aplikacione qe mund ti shkarkoni falas nga Play Store.

 1. Marka :  Huawei
 2. Modeli : t1-701u
 3. Permasat : 107 X 191.8 X 8.5
 4. Pesha : 360 gr
 5. Ekrani : 7 inch
 6. Procesor : Quad – Core 1.2 GHZ
 7. Sistemi operativ : ANDROID
 8. Wlan : Perfshihet
 9. Memorie : 8Gb
 10. Ram : 1 Gb
 11. Karte Memorie : Micro Sd
 12. Bluetooth
 13. USB : Po
 14. Kamera : 2 Mp (Kamera dytesore 2 Mp)
 15. Gps : Po
 16. Bateria : 4100 mAh
 17. Karte sim : Po

Tablet Huawei Mediapad t1-701u kamera ekran Oferta me cmime speciale.

Perdorimi i baterise :

Nese telefoni nuk perdoret per biseda jetegjatesia e baterise shkon deri ne 300 ore.

Ne rast se perdoret per biseda telefonike atehere jetegjatesia e saj shkon deri ne 10 ore.

Nese deshironi ta blini, na shkruani ne adresen admin@sibehet.com.

Na tregoni qytetin ku jetoni. Ne ju dergojme ne dyqanin e qytetit tuaj, dhe ju e blini ate me nje cmim te ndryshem. Mjafton qe te referoheni qe jeni nga www.sibehet.com.

Na ndiqni ne :

Facebook : www.facebook.com/sibehet

Instagram : www.instagram.com/sibehet

Mund te perfitoni nga ofertat online duke na ndjekur ne rrjetet sociale. Mjafton te beni Like faqes ne Facebook apo Instagram dhe cdo njoftim i ri del edhe ne murin tuaj.

 

  
        
          

Komentoni