Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.
Home » Si Behet » Mode » Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Festat e fundvitit po afrohen! Bashke me ta edhe deshira per te bere te tjeret te lumtur. Menyrat jane te shumta por nje dhurate nuk eshte asnjehere e tepert. Gjeja me e bukur eshte kur te surprizosh e te surprizohesh. Prandaj duhet menduar mire puna e dhuratave.

Cfare eshte dhurata ideale per partnerin?

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Sigursit qe per meshkujt eshte shume e veshtire te zgjedhesh nje dhurate. Aq me shume kur ke disa vite qe shkembeni dhurata. Prandaj duhet menduar gjate se cfare ti dhuroni. Nje kornize e kristalte me foton tuaj. Dicka e personalizuar me celc. (Ku te shkruhen emrat tuaj ose te vendosen fotot tuaja.) Nje jastek te personalizuar. Shishen e pijes se preferuar. Ndonje aksesor per makinen. Mbajtese celsash. Ose edhe nje set perfumi dhe sulocione lekure. Keto jane ide te mira per te dashurin apo partnerin tuaj. Dizenjoni dicka vete. Tregojini sa e doni me dicka praktike. Shkruani ne cdo flete te kalendarit nje dedikim. Ose ne letrat e bixhozit, Tregoi atij 52 arsye se perse e dashuroni.

Per partneren.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Sigurisht qe per femrat ke cfare te blini plot. Rrobat jane gjithmone te pelqyeshme. Asnjhere vajzat nuk kane mjaftueshem rroba. Blini nje cante. Kepuce lekure. Nje kapele te stines. Mbase set parfumash. Nje set manikyrash. Pse jo bizhu. Dicka te vecante qe e dini se i pelqen. Do ishte ide e mire nje aksesor per telefonin e saj. Kellef ose mbrojtese e personalizuar. Ide e mire eshte edhe nje produkt intimo. Set te brendshmesh ose kombinime te ndryshme. Keshtu e beni shume te gezuar.

Per prinderit.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Gezojini prinderit tuaj me aksesor qe kane vlera shpirterore. Ridizenjoni albumin e vyer te fotografive. Beni nje kornize familjare me foto te viteve te ndryshme. Zgjidhni dicka tradicionale. Zgjidhni ndonje produkt qe do u shtohet ne tryeze. Nje shishe vere per babin do ishte dicka ideale. Perpiquni te gjene asortimente per nenen. Mbulesa tavoline me nje personalizim ne te. Nje set gotash qe i ka perzemer. Mbajtese qirinjsh por edhe dicka fetare. Gjerat qe u dedikohen besimit fetar qe gezojme eshte gjithmone ide e mire.

Per femijet.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.Ne varesi te moshes duhet te behet edhe zgjedhja e duhur. Do i gezonit me lojerat e tyre te preferuara. Personazhet e filmave vizatimor i gezojne pafund. Zgjidhni rroba ose paisje shkollore me ta. Set shalli dhe kapuci gjithashtu jane ide e mire.

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Nje jastek i perzonalizuar me fytyren e kukulles apo ghog eshte zgjidhje disa here. Gjithashtu rrobat dhe kepucet jane te preferueshme. Nje pale atlete ose cizme jane ide e mire. Nese keni femije adoleshent, Eloktronika ju nxjerr nga situata. Video lojerat jane te pelqyeshme. Gjithashtu telefonet apo tabletet do i gezonin pa mase.

Mos harroni kartolinat!

Cilat jane dhuratat ideale qe duhet te dhuroni per festa.

Dicka e pazevendesueshme eshte shkrimi i nje kartoline. Nje ndjesi e papershkrueshme i percillet personit qe i dorezohet. Te gjitha dhuratat prishen, vyhen, zevendesohen. Por ndjesia qe te jep nje kartoline pas disa viteve nuk ka zevendesim. Dhuroni kartolina dhe beni micte tuaj te lumtur.

  
        
          

Komentoni