Noizy - A te kujtohet (Teksti) Tekstet e kengeve me te reja.
Home » Art » Muzike » Shqip » Noizy – A te kujtohet (Teksti) Tekstet e kengeve me te reja.

Noizy – A te kujtohet (Teksti) Tekstet e kengeve me te reja.

Noizy – A te kujtohet (Teksti)

Tekstet e kengeve me te reja.

Noizy - A te kujtohet (Teksti) Tekstet e kengeve me te reja.

Noizy – A te kujtohet

A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk,
kur thojshim kurr skena mu nda.
Ja pra ku jemi tash,
u bo nji koh qe nuk jemi pa….

Mmm s’flasim….
Po menoj per te me nji foto t’castit,
do sene mi bonte vec per inati..
Ose do foto mi cojke kur nuk ishte vakti.
Yeah yeah yeah bonu gati,
per pak jam tu ardh with that big body..
Freak in bed but she so classy
Dhe kur qohet nmengjes, e shoh krejt parajsen
S’kam fjal
Gjuhen siper saj sikur jam kanibal.
E vetmja gje qe mthot T’lutna mos u nal babe.
Oh yeah she love it when i hit from behind.
Ku me dit qa osht tu bo tash.
A thu menon se qa jam tu bo un tash.
Por nese shihemi prap, amkishe fol nese shihemi prap.

REFRENI : (Dy here)

A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk,
kur thojshim kurr skena mu nda…
Ja pra ku jemi tash,
u bo nji koh qe nuk jemi pa….

You fine girl, por nuk je mo mine girl.
E vetmja gjo qe un kam tash,
kujtimet tona qei lam pas.
A tkujtohet kur thojshim nuk do ndana.
Edhe sikur tbohet bashk dielli dhe hana.
Edhe sikur tfolin keq ne do forcohena.
Ja ku jemi sot dhe kurr ne nuk degjona.
Kom bo gabim e di, ke bo gabime ti,
kena gabu Te dy se ndoshta skemi dit..
Nuk Po thom ke faj Se tash rendsi nuk ka,
krejt ata qe na kan inatin po gzohen tu pa.
A mund ta ndrrojm a jo, t’ja nisim krejt nga nji.
T’kthejm faqen ntjeter an dhe tharrojm gjithcka..
Mfal a bon me tfol, po mvjen mir qe tshoh.
Mthirrin Noizy dhe po du me tnjoh..

 

REFRENI : (Dy here)

A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk,
kur thojshim kurr skena mu nda…
Ja pra ku jemi tash,
u bo nji koh qe nuk jemi pa….

Go down go down,
sa mka marr malli how u go down go down.
Uhhh go down go down,
jam kurioz how you go down go down.
Uu pull up, pull up…
Sa mka marr mall how u do that do that.
Uuu pull, up pull up..
Jam kurioz how you pull, up pull up.

 

REFRENI : (Dy here)

A te kujtohen ndopak
momentet kur ishim bashk,
kur thojshim kurr skena mu nda…
Ja pra ku jemi tash,
u bo nji koh qe nuk jemi pa….

  
        
          

Komentoni