Archive forNovember 9th, 2016

Si te instaloj Viber ne kompjuter. (Win 7 ose 8) Tutoriale shqip falas

si-te-instaloj-viber-ne-kompjuter-windows-7-ose-8-tutoriale-shqip-falas
Si te instaloj Viber ne kompjuter. Tutoriale shqip falas Ne kete tutorial do mesojme se si te instalojme viber ne kompjuter. Kur flasim per komunikimin virtual dhe perdorim smartphones, sigurisht qe nje nder aplikacionet me te perdoruara eshte viber.  Mund te mendoni se ai perdoret vetem nga celulare smartphone...
Lexoni me shume